web
stats
«جشن بزرگ انقلاب» آغاز شد
en کد مطلب: 59404 | تاریخ مطلب: 1397/11/22
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

چهل سال ایستادگی؛ چهل سال شکوه

«جشن بزرگ انقلاب» آغاز شد

«جشن بزرگ انقلاب» در چهل سالگی با حضور مردم ولایتمدار تهران اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریاد های الله اکبر، خامنه ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و با حمل دست نوشته ها باردیگر خروش خود را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند، آغاز شد.

«جشن بزرگ انقلاب» آغاز شد

«جشن بزرگ انقلاب» در چهل سالگی با حضور مردم ولایتمدار تهران اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریاد‌های الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و با حمل دست نوشته‌ها باردیگر خروش خود را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند، آغاز شد.


مردم تهران از مسیر‌های تعیین شده با شعار‌های خود و با در دست داشتن پلاکارد‌هایی حاوی تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در یک نظم و شکوه خاصی در حال حرکت به سمت میدان آزادی هستند.


مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از ساعت ۹ صبح امروز در تهران همچون دیگر نقاط کشور آغاز شده است و ایرانیان در حالی که پرچم غرورآفرین جمهوری اسلامی را دست دارند، شعار‌های «۲۲ بهمن یوم الله - یوم الله» و «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل» سر می‌دهند.


مردم ولایتمدار تهران اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریاد‌های الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و با حمل دست نوشته‌ها باردیگر خروش خود را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند.


اکنون مردم شهر تهران از مسیر‌های تعیین شده با شعار‌های خود و با در دست داشتن پلاکارد‌هایی حاوی تصاویر امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در یک نظم و شکوه خاصی در حال حرکت به سمت میدان آزادی هستند.


حضور گسترده دانش آموزان و دانشجویان، خانواده معظم شهدا، کارمندان و کارگران، هنرمندان و ورزشکاران، خبرنگاران داخلی و خارجی، و مقامات کشورهمچون سال‌های گذشته به شکوه این مراسم افزوده است.


مقامات عالی رتبه، مسئولان کشوری و احزاب و تشکل‌های سیاسی در چند روز گذشته در سخنان و بیانیه‌های خود تاکید کردند: انقلاب اسلامی درآستانه پشت سرگذاشتن چهل سالگی و ورود به دهه پنجم از عمر خود قرار دارد و ۲۲ بهمن امسال در شرایطی که فشار‌ها بر ملت ایران بیش از هر زمان دیگرتشدید شده، «همه در کنار هم می‌آیند» رمز ملی ورود به پنجمین دهه از استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.


منبع: تارنمای تابناک، دوشنبه 22 بهمن 97


1194

. انتهای پیام /*
 

نخستین نشست وضعیت مقاله نویسی در ایران

انجمن علوم سیاسی ایران برگزار می کند:

نخستین نشست وضعیت مقاله نویسی در ایران

1 از 4

فلسفه سیاسی در عصر فترت

انجمن جامعه شناسی ایران برگزار می کند:

فلسفه سیاسی در عصر فترت

2 از 4

کارگاه آموزشی تخصصی سینما و دیپلماسی

دانشکده روابط بین الملل وزارت امورخارجه برگزار می کند:

کارگاه آموزشی تخصصی سینما و دیپلماسی

4 از 4

تازه ترين مطالب