web
stats
ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب بار دیگر به میدان آمد
en کد مطلب: 59405 | تاریخ مطلب: 1397/11/22
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب بار دیگر به میدان آمد

ملت ایران اسلامی بار دیگر در چهلمین سالروز پیروز انقلاب اسلامی، ساعت ها پیش از شروع مراسم راهپیمایی 22 بهمن به میدان آمد تا با خلق حماسه ای تازه در مقابل ناظران جهانی، پاسخ محکمی به توطئه های دشمنان انقلاب بدهد.

ملت ایران در جشن چهل سالگی انقلاب بار دیگر به میدان آمد

راهپیمایی مردم ایران امروز دوشنبه 22 بهمن 1357 از ساعت 9 صبح در مسیرهای 12 گانه منتهی به میدان آزادی درحالی آغاز شد که حضور مردم بویژه در محدوده خیابان آزادی منتهی به میدان آزادی از ساعت ها قبل از زمان شروع راهپیمایی، مشهود بود.


راهپیمایان شعار «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» را فریاد می زنند.


قرار است این مراسم با ورود راهپیمایان به میدان آزادی و با سخنرانی حسن روحانی رئیس جمهوری ادامه یابد.


این راهپیمایی باشکوه در سراسر ایران در حالی آغاز شده است که طی روزهای اخیر اقشار مختلف، احزاب، تشکل ها و شخصیت های کشوری در سخنان و بیانیه هایی آمادگی خود را برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرده بودند.


ملت ایران که در راهپیمایی شرکت دارند اعلام می کنند که برای تجدید پیمان با آرمان های بلند معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری در این مراسم حضور یافته اند.


براساس مشاهدات میدانی خبرنگار اجتماعی ایرنا، شهروندان حرکت خود را از مسیرهای های دوازده گانه به سمت خیابان انقلاب ادامه می دهند.


گزارش شده حدود 400 خبرنگار خارجی که به ایران سفر کرده اند، درکنار صدها خبرنگار داخلی راهپیمایی ملت ایران را پوشش می دهند و به سراسر دنیا مخابره خواهند کرد.


شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه نیز خدمات ویژه ای برای شرکت کنندگان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تدارک دیده است و شهروندان را به مسیرهای راهپیمایی می رساند.


از ساعت 7.30 سرویس های ویژه ای ازمیادین اصلی، پارک سوارها، پایانه های اتوبوسرانی برقرار و پس از اتمام مراسم انتقال شهروندان به سمت مبادی اولیه انجام می شود.


هفت هزار نیروی کادر فوریت های پزشکی اورژانس 115 به همراه پنج هزار و 500 آمبولانس و 64 اتوبوس آمبولانس در مسیرهای راهپیمایی روز 22 بهمن در سراسر کشور مستقر هستند و مسئولیت امداد رسانی به راهپیمایی کنندگان را برعهده دارند.


همچنین تردد از طریق مترو در تهران امروز رایگان اعلام شده است و برخی راهپیمایان نیز از این طریق خود را به مسیرهای راهپیمایی می رسانند.


گروه های مختلف مردم انقلابی تهران حرکت خود را مسجد امام حسین تا میدان آزادی، مسجد ابوذر، خیابان سعیدی و میدان آزادی، مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهید اقایی، خیایان معلم‌ و میدان آزادی، مسجد دار السلام، میدان منیریه، خیابان کارگر، میدان انقلاب و میدان آزادی، مسجد امام ‌جواد(ع)، میدان هفت تیر، خیابان مفتح، خیابان انقلاب و میدان آزادی، مسجد امیر، خیابان‌ کارگر شمالی، میدان انقلاب و میدان آزادی، مسجد حضرت مهدی(عج)، خیابان ستارخان و میدان آزادی، مسجد ابوالفصل، ستارخان، میدان توحید و میدان آزادی، مسجد امام‌سجاد(ع)، خیایان‌شهید اشرفی اصفهان، فلکه دوم صادقیه و میدان آزادی، مسجد امام جعفر صادق(ع)، فلکه دوم ‌صادقه و میدان آزادی، مسجد رسول اکرم(ص)، میدان‌کمال، بزرگراه لشکری و میدان آزادی و بلوار آیت الله کاشانی، خیابان ‌جناح به سمت میدان آزادی آغاز کرده اند.


200مهمان خارجی از شخصیت‌های سیاسی، مذهبی، ورزشی و دانشگاهی نیزعلاوه بر عوامل خبری رسانه‌های خارجی در این مراسم حضور دارند.


پیروان ادیان الهی و توحیدی نیز همراه با برخی رهبرانشان در راهپیمایی امسال شرکت دارند.


از: فرهاد شرف پور


منبع: ایرنا، دوشنبه 22 بهمن 97


1194

. انتهای پیام /*
 

کارگاه آموزشی ابزارهای تحلیل در سیاست خارجی

موسسه مطالعات و تحقیقات بین المللی تهران برگزار می کند:

کارگاه آموزشی ابزارهای تحلیل در سیاست خارجی

1 از 4

ایده ایران ( چرا باید ایران را دوست داشته باشیم)

پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می کند:

ایده ایران ( چرا باید ایران را دوست داشته باشیم)

2 از 4

سیاست جنایی فرانسه در قبال پولشویی

دانشگاه شیراز برگزار می کند:

سیاست جنایی فرانسه در قبال پولشویی

3 از 4

ایران و روسیه در آستانه دهه چهارم همکاری های پسا جنگ سرد

انجمن ایرانی مطالعات جهان برگزار می کند:

ایران و روسیه در آستانه دهه چهارم همکاری های پسا جنگ سرد

4 از 4

یک نوروز کاملا تلویزیونی

نتایج نظرسنجی ملی بهارانه ایسپا در مورد برنامه های نوروزی صداوسیما منتشر شد

یک نوروز کاملا تلویزیونی

2 از 4

رأی اعتماد مردم به نهادهای امدادی

تازه ترین نظرسنجی نشان می دهد مردم در حادثه سیل بیشترین اعتماد را به نهادهای رسمی، مساجد، حسینیه ها و رسانه ملی داشتند

رأی اعتماد مردم به نهادهای امدادی

3 از 4

پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی

فیلترینگ چه اثری بر استفاده از تلگرام داشت؟

پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی

4 از 4

تازه ترين مطالب